Kryesore » 2012 » April » 25 » Xhinse te guximshme per kete pranvere
5:44 AM
Xhinse te guximshme per kete pranvere
Xhinset vine ne shume menyra kete pranvere, behet fjale vetem per xhinse te shkurtra qe duhet te jene me ngjyra te theksuara, me cepa te rene dhe me te grisura. Kur Rihana u ngjit ne nje skene me pantallona te shkurta xhins, qe nga prapa kishin nje cep te ngritur per nga fundshpina e saj, sigurisht qe shkaktoi nje bum ne mode.Pra e guximshme dhe e thjeshte ne te njejten kohe, kishte nje look te garantuar per ta kopjuar. Edhe nese gjatesia per ju eshte problem nuk duhet te keni frike, guxim. Keto lloj xhinsesh jane shume ne mode, me ngjyra te ndezura, te crregullta ne dukje, aq me teper mund t’I gjeni lehtesisht ne dyqanet H&M.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf