Kryesore » 2012 » April » 25 » Frymezimi mbreteror i Vivienne Westwood
5:41 AM
Frymezimi mbreteror i Vivienne Westwood
Dame Vivienne Westwood ka kombinuar kete vit qe vjen Diamond Jubilee me nje koleksion te ri me te kuqen e qilimave ne veshje, e frymezuar nga stili I Mbretereshes Elisabeth II. Diamond Jubilee : Mbretereshe e skenave.
"Ju keni nje jete me interesante nese vishni rroba mbreslenese”,- tha Dame Westwood, e cila u be DBE ne listen e nderit te Mbretereshes ne vitin 2006. Rezultati eshte nje koleksion me 10 veshje dhe disa pale vathe, frymezuar nga dizajnet qe Mbreteresha ka veshur ne te kaluaren ne ngjarje prestigjoze. Ka veshur Princeshen Eugenie dhe Dukeshen e Cornwall ne te kaluaren, ky koleksion I ri do te vije me nje cmim mbreteror, duke filluar nga 650 pound ne 3000 pound.

Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf