Kryesore » 2012 » April » 23 » Hot pants te Topshop dhe keshillat per ti veshur
11:23 PM
Hot pants te Topshop dhe keshillat per ti veshur
Ne vere triumfojne hot pants me fjale te tjera xhinset e shkurtra qe i pelqejne shume dhe femrat e famshme.Ne vere triumfojne hot pants me fjale te tjera xhinset e shkurtra qe i pelqejne shume dhe femrat e famshme, mbi te gjitha Miley Cyrus! Dhe Topshop feston ardhjen e sezonit te bukur me nje pale xhinse te shkurtra roze, nje model shume i bukur. Ne te vertet hot pants mund ti beni dhe ju vet ne shtepi, ju mjafton qe te prisni xhinset e juaja tradicionale dhe me pas do te mjaftonte te perdorni per pjeset e kembezave makinen qepse ( mos i lini fijet se nuk jane me ne mode). Hot pants mund te kombinohen me veshje te ndryshme, mund ti vishni me bluza,me golfe pambuku, xhaketa etj. Me pak fantazi dhe me kepucet e duhura, mund te behen pjese integruese per nje pamje elegante, ndoshta me nje kemishe dhe me nje xhakete siper. Nese nuk i keni provuar ndonjehere hot pants, filloni qe tani per te shkuar ne plazh ose ne pishina, do te shikoni qe do ju pelqejne aq shume sa nuk do rrini dot pa to.Hot pants nuk mund te vishen nese keni shume celulit ( eshte nje veshje qe nuk te fal), por duhet te evitoni gjithashtu te perdorni ato sa me te shkurtrat, vullgariteti eshte gjithmone jashte mode.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf