Kryesore » 2012 » December » 13 » Jeshile smerald, ngjyra trendy e 2013
3:24 PM
Jeshile smerald, ngjyra trendy e 2013
Jeshilja smerald prezantohet per tu perdorur si ne aksesore dhe ne veshje. Ne vecanti kompletet e bizhuve si vathe, varese mund te jene me te vertet shume glamour. Persa i perket cantave me mire te synoni per modele te mini, clutch dhe pochette jane perfekte, shopper dhe maxi bag eshte me mire ti shmangni.
Jeshilja smerald eshte nje ngjyre perfekte per veshjet e mbremjeve, ne vecanti te gjate dhe me dekolte te hapur ne forme V. Ky ton i vecante eshte perfekt dhe per modelet retro, te frymezuar nga vitet 50 dhe 60. aksesore te vegjel si rrip i holle, mund te vihen per te gjalleruar nje fustan pas trupit te zi. kush eshte e "cmendur" pas kepuceve mund te synoje per nje pale kepuce open toe ne ngjyren smerald, nuk do te mbeten me pak edhe ato qe deshirojne manikyret, mund te eksperimentojne me kete ngjyre per manikyret e tyre. Persa i perket make-up-it guxoni pa frike, laspa dhe rimel jeshil smerald duhet te bejne pjese ne beauty case qe ju keni.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf