Kryesore » 2012 » May » 3 » Kalendari Pranverë 2012 nga Filippa K (+FOTO MODELEVE)
7:46 PM
Kalendari Pranverë 2012 nga Filippa K (+FOTO MODELEVE)
Stil, thjeshtësi dhe kualitet janë fjalët kyçe për veshjet e Koleksionit Pranverë 2012 nga Filippa K. Marka e njohur ja ka dalë mbanë t’i përfshinte të gjitha këto cilësi në koleksionin e saj të radhës.Thjeshtësia është ajo çfarë çdo femër dëshiron në jetën e përditshme. Epo, kemi një lajm të mirë! Çdo gjë që kërkoni mund t’a gjeni në këtë koleksion kaq marramendës.humëllojshmëria e ngjyrave është një element tjetër tepër i rëndësishëm, aq më tepër kur janë të kombinuara ëmbëlsisht.Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf