Kryesore » 2012 » April » 25 » Koleksioni i syzeve pranvere 2012 nga A-Morir
5:38 AM
Koleksioni i syzeve pranvere 2012 nga A-Morir
Kerin Rose eshte nje nder profetet e dizenjimit te aksesoreve per momentin. Punimet e saja jane shume te kerkuara nga kameleonet e stilit qe nuk kane frike te eksperimentojne me look-un e tyre.Lady Gaga dhe Rihanna jane disa nga VIP-at qe i adhurojne aksesoret e Kerin Rose. Koleksioni i syzeve Pranvere 2012 nga A-Morir jane te domosdoshme nese edhe ju deshironi te njiheni si nje ikone mode.

I gjithe koleksioni eshte kaq unik, saqe eshte teper e veshtire ose me mire te themi e pamundur te gjesh dy modele syzesh qe jane te ngjashme me njera tjetren. Per me teper hidhini nje sy fotogalerise qe kemi pergatitur per ju.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf