Kryesore » 2012 » April » 27 » Ngjyra me e preferuar pranverore...?
11:57 AM
Ngjyra me e preferuar pranverore...?
Moda e kësaj stine të bukur, dashuron ngjyrat.Moda e kësaj stine të bukur, dashuron ngjyrat. Ato duhet të jenë sa më të gëzuara dhe të ndritshme. Në krye të tyre, ka gjithmonë një mbretëreshë. Dhe ajo është: E Gjelbra! Por ekspertët e modës italiane paralajmërojnë, se kjo ngjyrë mund t’ju bëjë të ngjani tmerrësisht keq dhe të ketë efekt të kundërt, nësë nuk do të dini si ta kombinoni.

Kujdes nga ngjyra Uthull

- Nëse jeni bionde dhe kombinoni të gjelbrën me një ngjyrë të tillë, ta dini se do dukeni shumë keq.


Jo e gjitha e Gjelbër

- Kujdes. Nuk duhet ta teproni me këtë ngjyrë. Ajo duhet të jetë kryesore, por jo të mbizotërojë totalisht veshjen tuaj. Rrezikonit t’ju vërsulen të gjitha lopët e t’ju hanë ...


Kombinimi me Bezhën

- Bezha dhe E Gjelbra, konsiderohen si një kombinim perfekt, i cili është shumë në modë për këtë sezon.


Jo bashkë me të Zezën

- Në asnjë mënyrë, E Gjelbra dhe E Zeza së bashku këtë pranverë. Do të dukeshit shumë keq ...
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf