Kryesore » 2012 » April » 23 » Pimkie : Rroba banjo 2012
9:58 AM
Pimkie : Rroba banjo 2012
Asnjë aksesor nuk mund të rifreskojë veshjet më mirë se sa çanta, sepse një çantë e mirë rinovon pamjen tuaj.
Secili vit sjell trendet e tij, ashtu edhe 2012 do të na sjell çanta shumë atraktive. Se cilat çanta janë në trend në këtë sezon, shikoni më poshtë. Asnjë aksesor nuk mund të rifreskojë veshjet më mirë se sa çanta, sepse një çantë e mirë rinovon pamjen tuaj.
Secili vit sjell trendet e tij, ashtu edhe 2012 do të na sjell çanta shumë atraktive. Se cilat çanta janë në trend në këtë sezon, shikoni më poshtë. Asnjë aksesor nuk mund të rifreskojë veshjet më mirë se sa çanta, sepse një çantë e mirë rinovon pamjen tuaj.Secili vit sjell trendet e tij, ashtu edhe 2012 do të na sjell çanta shumë atraktive. Se cilat çanta janë në trend në këtë sezon, shikoni më poshtë. 
e sa çanta, sepse një çantë e mirë rinovon pamjen tuaj.
Secili vit sjell trendet e tij, ashtu edhe 2012 do të na sjell çanta shumë atraktive. Se cilat çanta janë në trend në këtë sezon, shikoni më poshtë. Asnjë aksesor nuk mund të rifreskojë veshjet më mirë se sa çanta, sepse një çantë e mirë rinovon pamjen tuaj.Secili vit sjell trendet e tij, ashtu edhe 2012 do të na sjell çanta shumë atraktive. Se cilat çanta janë në trend në këtë sezon, shikoni më poshtë. 


Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf