Kryesore » 2012 » July » 4 » Seti fotografik “NAF NAF”, Pranverë – Verë 2012
3:39 PM
Seti fotografik “NAF NAF”, Pranverë – Verë 2012
Trendy, formale, vajzërore, femërore, elegant, fantastike… Shikoni koleksionin më të fundit të ‘NAF NAF’-it dhe do të merrni frymëzimin e duhur për t’u veshur sa më bukur në këto stinë të nxehta.Vajza, me siguri jeni duke bërë gati valixhet për aventura të reja, por kjo s’do të thotë që gjatë udhëtimit do t’ju duhet të sakrifikoni stilin tuaj të veshjes! Për këtë ju vjen në ndihmë koleksioni "NAF NAF” me rrobat e duhura për ju, që do t’i vishni gjatë gjithë sezonit.Kombinoni thjeshtësinë me rrobat që janë më së fundmi në botë dhe që do t’ju bëjnë të keni një pamje të mahnitshme.Më në fund vera tashmë ka trokitur dhe ne jemi përgatitur që të përfitojmë nga ditët me diell si dhe të eksplorojmë sa më shumë. Sigurisht që lumturia dhe argëtimi ynë shfaqen edhe tek mënyra se si ne vishemi.Ky është koleksioni i duhur, jo shumë i ndërlikuar, në të cilin ju mund të gjeni rrobat që dëshironi. Minifunde vajzërore, fustane verore, bluza, pantallona të shkurtra seksi, këmisha, xhaketa, xhinse. Të gjitha këto janë rrobat e duhura për të rifreskuar garderobën tuaj.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf