Kryesore » 2012 » May » 7 » Stefanel, koleksioni i veshjeve Pranverë-Verë
2:16 PM
Stefanel, koleksioni i veshjeve Pranverë-Verë
Stefanel, ehmm… Përsëri firma më e njohur italiane ka hedhur në treg një koleksion marramendës, me veshje tepër praktike, me materiale dhe ngjyra të mrekullueshme; të gjitha njëkohësisht shumë elegante.Kur koha ngrohet dhe rrezet e diellit fillojnë të shkëlqejnë më tepër, është e domosdoshme që të largojmë rrobat e trasha nga garderoba jonë, dhe të nxjerrim veshjet verore e të mëndafshta, të cilat domosdoshmërisht duhet të jenë të rehatshme dhe të bukura.Prandaj, Stefanel na ofron pikërsisht atë që ne kemi nevojë për këtë stinë… stile të ndryshme, veshje kazuale, të thjeshta dhe elegante.
E çfarë tjetër mund të kërkojë më tepër një femër?


Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf