Kryesore » 2012 » October » 20 » Te kombinojme veshjet me ngjyra dhe vija
11:27 AM
Te kombinojme veshjet me ngjyra dhe vija
Vajza keni nevojë për frymëzim se si të vishëni këtë sezon? Nuk po gjeni mënyren e duhur se si të kombinoni veshjet me vija? Atëherë zgjidhja e duhur për ju është koleksioni i Madwell "Si të miksoni veshjet!”. Ja disa nga sekretet e stilit në të veshur, që ka zbuluar për ju Madwell, duke i prezantuar ato në një foto fantastike, ja vlen ta provoni.Ka ardhur koha që të eksperimentoni pak me stilin tuaj duke e bërë atë sa më atraktiv, një fustan me vija shumë ngjyrëshe, me mbizotërim të ngjyrës së bardh do t’ju dhurojë një hijeshi hyjnore. Këto foto janë inspirimi i duhur për ju, dhe më pas mund të përdorni imagjinatën për të krijuar dhe eksperimentuar me veshjet tuaja. Të qënurit në mode nuk ka qënë asnjëherë me e thjeshtë, me një numer të pafund sugjerimesh, vajza ja vlen të eksperimentoni që të jeni
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf