Kryesore » 2012 » December » 3 » Tendence Vjeshte-Dimer 2012-13, kemisha transparente
6:07 PM
Tendence Vjeshte-Dimer 2012-13, kemisha transparente
Kemisha transparente eshte nje nder trendet e vjeshte dimer 2012-13, me intrigueset e momentit. Kemishat transparente ne fakt mund te ndryshojne look-un tuaj sipas stampave apo modeleve. Stil mashkullor dhe casual me modele slim pas menge, shume capkene jane dhe ato kemisha transparente me pika. Cilat jane modelet me cool te kemishave transparente? Per nje stil modern dhe casual shik ju keshillojme te synoni ne modelet me stama, duke filluar nga ato me pika stil i viteve 50 deri tek ato me motive grafike ose animalier. Stil sensual me fjongo shume transparente, per tu veshur me tailleur model mashkullor i cili eshte shume ne tendence, i pasur me tyl si ato te pasarelave te Guccit ose propozime te brand te modes low cost si Zara dhe Stradivarius. Per nje outfit casual dhe me pak impenjuesvjane dhe kemishat transparente pa menge. Nese modelet qe sfilojne te firmave te medha mund te dalin me kemisha transparente dhe recipeta ne jeten e perditshme mbase mund te vishni ndonje kanatjere poshte kemishes me te njejten ngjyre. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf