Kryesore » 2012 » April » 23 » Xhinset Pranvere-Vere 2012: rikthehet flower-power
9:53 AM
Xhinset Pranvere-Vere 2012: rikthehet flower-power
Ju pelqejne stampat me lule?Ju pelqejne stampat me lule? Shpresojme qe po , sepse flower-power eshte i vendosur per kete pranvere-vere 2012, duke perfshire ketu dhe pantallonat e juaja te preferuara. Me siguri atyre qe i pelqen moda mund ta kene vene re kete trend floreale qe na dergon direkte ne vitet 80 dhe kjo gje nuk duhet te na befasoj fare.Modelet e ketyre xhinseve jane skinny dhe me stampat jane shume te bukura dhe gazmore,jane gjithashtu te kombinueshme me kepucet balerine ose sandalet me taka te larta
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/2

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus
]]> add below code just above it, .comment-thread ol { counter-reset: countcomments; } .comment-thread li:before { content: counter(countcomments,decimal); counter-increment: countcomments; float: right; font-size: 22px; color: #555555; padding-left: 10px; padding-top: 3px; background: url(http://3.bp.blogspot.com/-f6ByQfbwApQ/T4x_8p1FGpI/AAAAAAAAB2A/WJKf-ybmvQk/s1600/comment+bubble2.png) no-repeat; margin-top: 7px; margin-left: 10px; width: 50px; /*image-width size*/ height: 48px; /*image-height size*/ } .comment-thread ol ol { counter-reset: contrebasse; } .comment-thread li li:before { content: counter(countcomments,decimal) "." counter(contrebasse,lower-latin); counter-increment: contrebasse; float: right; font-size: 18px; color: #666666; } - See more at: http://www.helperblogger.com/2012/08/add-numbers-to-blogger-threaded-comments.html#sthash.IW8gj6zP.dpuf